‎‎ Žurnalas “SA | Statyba ir Architektūra”, 2023 gegužė (05).

Visko, ko gali prireikti kokybiškam terasos pagrindui įrengti ir ne tik, galima rasti įmonės „Consolva“ kataloge. Be pamatų, jungimo mechanizmų ir kitų detalių, svarbiausias lieka estetikos klausimas – kokią rinktis apdailą? Specialistai siūlo novatoriškas terasines lentas „DEX“, kurios pasižymi estetika, mechaniniu patvarumu, atsparumu dilimui ir ilgaamžiškumu. „Medžio estetika itin patraukli, be to, leidžia kurti įvairią erdvės architektūrinę išraišką. O paties gaminio atsparumas ir ilgaamžiškumas paverčia „DEX“ bekompromisiu pasirinkimu“, – sako įmonės direktorė Rasa Kanažauskienė.

‎‎

Atsižvelgiant į technines specifikacijas, „DEX“ lentos yra itin patogus, praktiškas ir saugus sprendimas. Jos taip pat nereikalauja paviršiaus priežiūros, kuri paprastai siejama su tradicinėmis terasos lentomis (pavyzdžiui, natūralios medienos arba kompozicinės medžiagos).

Porcelianinės akmens masės plytelės yra klijuojamos ant termoplastinės atramos, naudojant specialius klijus esant aukštam slėgiui. Atramoje, po porceliano akmens masės plytelėmis, yra trys lygiagretūs įdėklai, pagaminti iš cinkuoto plieno, einantys per visą lentos ilgį, kad būtų pakankamai sutvirtintos. Lentos apačioje yra grioveliai tvirtinimui ant „GRAD concept“ sistemos. Ši lengvo surinkimo ir išmontavimo naujovė pagrįsta patentuota technologija: reguliuojamo aukščio aliuminio sijomis, ant kurių pritvirtinti „GRAD concept“ spaustukai. Rezultatas – greitas montavimas, nematomas tvirtinimas, tobulas išlygiavimas ir aukštos kokybės medžiagos.

„GRAD“ ir „DEX“ privalumai 100 proc. nematomas tvirtinimas Idealus stabilumas Prireikus lengvai nuimama Didelis atsparumas dilimui Lengvas valymas ir priežiūra Ilgas tarnavimo laikotarpis Lengvas vandens nutekėjimas Puikus atsakas į ugnį Visiškai nepralaidu vandeniui Dizainas Didelis mechaninis atsparumas

‎‎ Plačiau: https://sa.lt/nuosava-terasa-kaip-ant-delno/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.