Žurnalas „STRUCTUM”, 2023 / Gegužė.

Bamboo X-treme® fasadinės dailylentės – tai patvari, atspari ugniai (degumo klasė B-s1-d0), tvari alternatyva neatsinaujinančioms medžiagoms ir atogrąžų kietmedžiams, suteikianti natūraliai medžiagai būdingą išvaizdą, pojūtį ir tvarias savybes.

MOSO® Bamboo X-treme® fasado dailylentės yra tvirtos, didelio tankio išorinio naudojimo lentos, pagamintos iš suspaustų bambuko juostų. Unikalus terminio apdorojimo / suspaudimo procesas suteikia Bamboo X-treme® gaminiui aukščiausios klasės ES normas tenkinantį patvarumą, nes šio psroceso metu padidinamas stabilumas ir tankis, taigi ir tvirtumas. Dėl to jis tinkamas labai reikliam naudojimui.

Bamboo forest – Arashiyama district in Kyoto Japan

Priešgaisrinė sauga be antipirenų Priešingai nei kiti me- dienos gaminiai, MOSO® Bamboo X-treme® Cladding pa- siekia priešgaisrinės saugos klasę B-s1-d0 (EN 13501-1). Tai leidžia jį pritaikyti pastatams, kuriems taikomi griežti priešgaisrinės saugos reikalavimai, pavyzdžiui, butams, komerci- niams pastatams ir degalinėms, kartu sutei- kiant fasadui gražią natūralią išvaizdą.

Išlaidų taupymas ilguoju laikotarpiu

Sumontavus Bamboo X-treme® lentas toliau nereikalinga jokia periodinė jų priežiūra, todėl sutaupoma daug laiko ir išlaidų. Bamboo X-treme® fasado apkala atlaiko temperatūros pokyčius, beveik nesitraukia ir neišbrinksta (patikrintas matmenų stabilumas 24 val. mirkant 20 °C vandenyje: ilgis: +0,1 %; plotis +0,9 %). Dėl ypač didelio stabilumo lentos išliks lygios ir nepajudės iš savo vietos, skirtingai nuo kitų natūralių medžiagų. Originalios medžiagos savybės įgalina Bamboo X-treme® konkuruoti su geriausiais kietmedžiais. Kaip ir visi kietmedžiai, MOSO® Bamboo X-treme® lentos laikui bėgant pasidaro pilkos ir įgauna labai natūraliai gražią išvaizdą.

Bambukas yra greičiausiai augantis augalas šioje planetoje ir yra gausiai prieinama statybinė medžiaga. Beveik visi kietieji MOSO® bambuko gaminiai turi neigiamą anglies pėdsaką per visą gaminio gyvavimo laikotarpį, todėl yra tvari alter- natyva neatsinaujinančioms medžiagoms ir retiems atogrąžų kietmedžiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.