Termo medienos dailylentės

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA MEDIENA TINKA NAMŲ INTERJERUI IR EKSTERJERUI, O DĖL PATVARUMO – IR VIEŠOSIOMS PATALPOMS

Skirtingai nuo cheminio impregnavimo, terminis modifikavimas pagerina ne tik išorinį medienos paviršių. Po terminio modifikavimo dailylentės yra itin stabilios ir patvarios visomis prasmėmis.

Terminio modifikavimo metu medienos tankis mažėja ir keičiasi jo struktūra, o tai suteikia termiškai modifikuotiems medienos gaminiams daug privalumų:

 • Termiškai modifikuojant medienos fizinės ir cheminės savybės keičiasi. Kaitinant mediena išskiria drėgmę ir transformuojasi jos cheminė sudėtis.
 • Terminis modifikavimas sumažina medienos drėgmės įgeriamumą. Tai pagerina matmenų stabilumą, todėl mediena lauko sąlygomis mažiau plečiasi ir susitraukia.
 • Termiškai modifikuojant padidėja medienos biologinis atsparumas , nes medienoje esančios maistines medžiagos kenkėjams ir mikroorganizmams tampa mažiau prieinamos. Tai padidina medienos patvarumą lauko sąlygomis ir užtikrina, kad norint apsaugoti, jos nereikia impregnuoti nuodingomis medžiagomis.
 • Termiškai modifikuotos medienos šilumos ir garso izoliacija net 30% pranašesnė už natūralios medienos.
 • Termiškai modifikuota mediena turi mažesnį svorį ir tankį, todėl medieną lengviau apdirbti mechaniškai.
 • Termiškai modifikuota mediena turi gražią, gilią spalvą. Todėl gali prisidėti prie tvarumo didinimo statybose, pavyzdžiui, termiškai modifikuotas uosis gali būti puikia alternatyva atogrąžų kietmedžiui.
 • Kadangi terminio modifikavimo procese nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, termiškai modifikuoti medienos gaminiai yra saugūs ir po naudojimo nereikia jų tvarkyti kaip pavojingų atliekų.

TERMIŠKAI MODIFIKUOTOS MEDIENOS DAILYLENTĖS YRA NEPRIEKAIŠTINGOS KOKYBĖS, PATVARIOS IR STABILIOS

Medienos grožis yra tai, kad ji yra gyva medžiaga ir sensta kaip ir mes. Pradžioje Thermory mediena būna tamsiai rudos arba aukso rudos spalvos, tačiau bėgant laikui dėl UV spindulių poveikio, mediena palaipsniui pilkėja. Norint išlaikyti pradinę spalvą medieną galima retkarčiais dengti UV spinduliams atspariais aliejais.

Termiškai modifikuota mediena tampa vienu iš populiariausių pasirinkimų medinio fasado apdailai, dėl jos ilgaamžiškumo ir stabilumo.Vykdant terminio modifikavimo procesą medienos gaminiai įgauna aukštas eksploatacines savybes, palyginti su įprastai džiovintos medienos gaminiais, WPC ir impregnuotomis medžiagomis:

 • Medienos šerdyje pritaikius aukštą temperatūrą ( virš 200 C), joje esanti drėgmė išsiskiria ir fiksuojamas 4-7% drėgnumas, o tai neleidžia medienos gaminius atakuoti organizmams sukeliantiems irimo procesus, tokiems kaip grybai, vabzdžiai ar kiti organizmai.
 • Terminis modifikavimas sumažina medienos drėgmės įgeriamumą ir tokiu būdu ženkliai pagerina matmenų stabilumą, todėl mediena lauko sąlygomis mažiau plečiasi ir susitraukia.
 • Kokybiško termo medienos gaminiai pasiekia 1 ir 2 patvarumo klases, priklausomai nuo medienos rūšies.
 • Terminis modifikavimas padidina medienos ilgaamžiškumą iki min. 25 metų.
 • Termo medienos gaminiai puikiai tinka naudoti bet kokiomis, net labai sudėtingomis oro sąlygomis.
Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.