Grad® nematomo tvirtinimo sistema vidaus sienoms ir luboms

Į(si)renkite stilingą tašelių sienelę savo namuose ar biure!

Efektyvi Grad® concept tvirtinimo sistema, leis greitai ir nesudėtingai įsirengti tašelių sieną ar lubas Jūsų pasirinktoje patalpoje. Ant Grad® concept aukštos kokybės aliuminio profilių yra iš anksto sumontuoti patentuoti segtukai, kurie leidžia darbus atlikti itin greitai ir padeda lengviau prisiderinti prie užsakovo pageidavimų, net jau darbų eigoje. Su specialiais Grad® raktais*¹ esant reikalui galima lengvai, nepažeidžiant dailylentės, ją nuimti ir vėl pritvirtinti į buvusią vietą.

Iš anksto ant aliuminių profilių pritvirtinti segtukai garantuoją idealų bruselių lygumą ir vienodus tarpus tarp bruselių.

*¹ Dailylenčių su grad® raktais negalima nuimti nuo MiniRail profilio.

TRYS PAPRASTI ETAPAI, NORINT ĮSIRENGTI STILINGĄ
SIENELĘ SU GRAD® SISTEMA

1. Siena nudažoma juodai

Rekomenduojama prieš tvirtinant Grad® aliuminius profilius, sieną nudažyti juodai. Kodėl? Grad® aliuminio profiliai yra iš anksto padengti juoda spalva, kad tvirtinant tašelius nebūtų matomas aliuminis. Juodai nudažius sieną ne tik nesimato aliuminio profilių, tačiau ir išryškinami tarpeliai, bei išgaunamas gylis tarp tašelių.

Tačiau būna užsakovai ar dizaineriai pasirenka palikti šiek tiek matomus Grad aliuminio profilius, nudažant sienas norima spalva ir išgaunant įdomius dizaino sprendimus su šiuolaikišku techniniu įvaizdžiu.

PATARIMAS: varžtų (kuriais tvirtinsite aliuminio profilius) galvutes siūlome taip pat nudažyti juodai, kad nesimatytų.

2. Pritvirtinami Grad® Flat profiliai su išanksto pritvirtintais segtukais ant nudažytos sienos

Ant juodai nudažytos sienos tvirtinami Grad concept aliuminio profiliai. Profiliai yra 1938 mm (Mini Rail 51)  ir 1980 mm ilgio (Start Rail 51), jie yra lengvai pjaustomi skersinio pjovimo staklėmis iki reikiamo ilgio, pritaikant  prie pasirinkto sienelės pločio. Taip pat profiliai gali būti jungiami, kai dengiamo pločio ilgis didesnis, nei 2000 mm.

Aliuminiuose profiliuose kas maždaug 50 – 60 cm išgręžiamos  4- 5 mm skylutės ir profiliai prisukami prie sienos. Du profilius montuojame apie 100 mm nuo viršaus ir nuo apačios, kitus 2-u išdėstom  taip, kad atstumas tarp profilių vertikaliai būtų +- vienodas. Montuojant profilius visi segtukai turi būti išlygiuoti – vienoje linijoje. Geriausiai tam naudoti lazerinį matuoklį.

Grad concept profiliai gali būti tvirtinami horizontaliai vienas nuo kito pasirinktu atstumu, tačiau maksimalus rekomenduojamas atstumas tarp profilių yra 900 mm (interjere). Visada pasitikslinkite gamintojo dėl rekomenduojamų atstumų tarp profilių konkrečiam projektui.

3. Užspaudžiami tašeliai ant iš anksto pritvirtintų Grad® segtukų

Paruošti tašeliai Grad® sistemai yra su speclialiu išfrezuotu grioveliu, kuris leidžia greitai ir paprastai užspausti tašelį ant segtuko. Todėl pritvirtinti tašelius ant Grad® concept segtukų, nereikalingi jokie papildomi įrankiai ar tvirtinimo detalės, darbai atliekami sparčiai, tiksliai ir kokybiškai.

Jokių išorėje matomų tvirtinimo detalių, o esant poreikiui tašeliai gali būti specialių Grad® raktų* pagalba lengvai nuimami (jų nepažeidžiant) ir vėl pritvirtinami į jų buvusią vietą.

*Tašelius specialių raktų pagalba galima nuimti nuo Start Rail ir Flat Rail profilių. Nuo Mini Rail profilių tašelių Grad® raktų pagalba nuimti galimybės nėra.

Patarimas, kad dailylentės neslystų

Prieš pritvirtindami tašelius ant „Grad®“ profilių,  vieno profilio segtukus reikia padengti poliuretano klijais, kad laikui bėgant tašeliai nepradėtų slysti žemyn.

Kampinio (užbaigiamojo) L formos tašelio tvirtinimas:

Gražiam bruselių (tašelių) sienos užbaigimui yra skirtas L formos bruselis (tašelis) kuris yra specialiai išpjautas ir pritaikytas Grad® concept sistemos segtukams.

Kampinio L formos tašelio tvirtinimui yra reikalinga pjaustyklė, kurios pagalba yra nupjaunama dalis segtuko ir aliuminio profilio. Ant nupjauto segtuko užspaudžiamas bruselis:

Jungiklių ir rozečių montavimas tašelių sienoje:

Virš ir po rozečių ar jungiklių montavimo vietos pritvirtinami du trumpesni profiliai su segtukais. Profilio ilgis priklauso nuo rozečių ar jungiklių skaičiaus.

Sumontavus tašelius (užspaudus ant segtukų), panaudojant rozečių dėžučių gręžimo karūną, skirtą medžiui, reikia išgęžti reikiamą skaičių skylių ir įmontuoti rozečių dėžutę. Rekomenduojame naudoti raudonas (gaisrui atsparias) į gipskartonio konstrukcijas montuojamas dėžutes ir jų išorę nudažyti juodai. Jeigu nėra galimybės dėžutę pilnai įleisti į sieną, tada apatinė dėžutės dalis yra nupjaunama. Dėžutė į tašelius fiksuojama specialiomis dėžutės kojalėmis ir jeigu reikia per šoną mažais varžtukais tvirtinama prie tašelių. Į paruoštas dėžutes montuojamos elektros rozetės/jungtukai.

Jei rozetės nebus matomos, galimas variantas jas montuoti ne ant tašelių, o sienoje, kaip parodyta nuotraukoje.

Turite projektą? Ar tiesiog sienelės matmenis? Parašykite mums ir mes suskaičiuosime kiek Jūsų sienelei reikės tašelių ir Grad profilių, bei pateiksime kainos pasiūlymą.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

ąžuolo bruseliai luboms mediniai bruseliai mdf bruseliai faneros bruseliai dekoratyviniai bruseliai tašelių siena ąžuoliniai tašeliai ąžuolo tašelių siena bruselių plokštė mano siena
Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.