Prancūzijos įmonė Burger projektuoja ir įrenginėja terasų konstrukcijas daugiau kaip 30 metų ir visame pasaulyje garsėja dėl inovatyvių, patentuotų ir įvairius apdovanojimus gavusių sprendimų.

PANAUDOJANT GRAD CLIP (GRAD PASLĖPTO TVIRTINIMO SEGTUKUS) YRA ĮRENGTA DAUGIAU 1,5 MILIJONO M2 TERASŲ.

Įspūdingų lauko terasų įrengimui GRAD specialistai naudoja medienos, keramikos ir aliuminio derinius

Idealus lentų išsidėstymas ir optimalus stabilumas.

Skirtingo tipo aliuminės lagės su iš anksto sumontuotais Grad segtukais, pritaikytos įvairiems projektams. Grad aliuminio lagių sistemą papildo specialiai sukurti aksesuarai: pjedestalai, terasos priekio lentų tvirtinimo elementai. Iš anksto ant aliuminių lagių pritvirtinti segtukai garantuoją idealų lentų lygumą ir vienodus tarpus tarp lentų.

Konstrukcijos garantija.

GRAD sistemos privalumas yra tai, kad lentos niekuomet nesiliečia su aliuminio konstrukcija: montuojant terasines lentas ant GARD segtukų gaunamas 6 mm tarpas tarp lentų ir aliuminių lagių, visa terasos konstrukcija vėdinasi, o tai
padidina lentų ilgaamžiškumą.

LAGĖS IR KONSTRUKCIJA TERASINĖMS LENTOMS

Grad® concept : sistemos pristatymas.

GRAD terasos sistemą sudaro juodai dažyti aliuminio profiliai su iš anksto pritvirtintais segtukais. Sistemai suteikiama 30 metų garantija. Visada tobuli intervalai ir be jokių matomų išorėje varžtų. Puikus lygiavimas ir užtikrintas reikalingas nuolydis tiek ant gyvenamųjų namų, tiek ant komercinių pastatų terasų ant stogų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.