Puiki terasa su Padouk terasinėmis lentomis pasižyminčiomis ypatingu stabilumu, patvarumu ir chameleoniška prigimtimi.

Naujos lentos būna sodriai korališkų atspalvių ir palaipsniui, veikiamos UV spindulių kinta kol įgauna sidabriškai pilką atspalvį (maždaug per 3- 6 mėn.). Kiekviena lenta yra šiek tiek skirtingo atspalvio ir laikui bėgant įgauna tik jai būdingą pilką atspalvį, todėl terasa su šiomis lentomis atrodo ypač žavingai ir prabangiai. Be to šios lentos atparios puvimui, skilimui, termitams, praktiškai beveik nesipašinuoja.

Grad Padouk terasinės lentos yra specialiai profiliuotos, yra šiek tiek išgaubtos, todėl nuo jų lengviau pasišalina vanduo. Tvirtinant lentas ant Grad segtukų užtikrinama gera lentos ventiliacija, nes lenta niekuomet nesiliečia tiesiogiai su lage ir taip prailginamas jos ilgaamžiškumas. Be to kiekviena lenta esant poreikiui, specialių Grad raktų pagalba, gali būti nuimta jos nepažeidžiant ir vėl pritvirtinama į tą pačią vietą.

Tai modernus, šiuolaikiškas ir labai ilgaamžis terasos sprendimas , vertinantiems kokybę ir norintiems minimalios terasos priežiūros.

PADOUK TERASINĖS LENTOS

GRAD® CONCEPT PASLĖPTO TVIRTINIMO TERASOS SISTEMA

Rich results on Google's SERP when searching for 'padouk' or 'padauk terasinės lentos' or 'grad sistema" or terasos įrengimas"
padouk terasinėslentos ant grad concpet nematomo tvirtinimo terasos sistemos
Padouk terasinės lentos padouk terasa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.