Puiki terasa su Padouk kietmedžio terasinėmis lentomis pasižyminčiomis ypatingu stabilumu, patvarumu ir chameleoniška prigimtimi.
Naujos lentos būna sodriai korališkų atspalvių ir palaipsniui, veikiamos UV spindulių kinta kol įgauna sidabriškai pilką atspalvį (maždaug per 3- 6 mėn.). Kiekviena lenta yra šiek tiek skirtingo atspalvio ir laikui bėgant įgauna tik jai būdingą pilką atspalvį, todėl terasa su šiomis lentomis atrodo ypač žavingai ir prabangiai. Be to šios lentos atparios puvimui, skilimui, termitams, praktiškai beveik nesipašinuoja.
Grad Padouk terasinės lentos yra specialiai profiliuotos, yra šiek tiek išgaubtos, todėl nuo jų lengviau pasišalina vanduo. Tvirtinant lentas ant Grad segtukų užtikrinama gera lentos ventiliacija, nes lenta niekuomet nesiliečia tiesiogiai su lage ir taip prailginamas jos ilgaamžiškumas. Be to kiekviena lenta esant poreikiui, specialių Grad raktų pagalba, gali būti nuimta jos nepažeidžiant ir vėl pritvirtinama į tą pačią vietą.
Tai modernus, šiuolaikiškas ir labai ilgaamžis terasos sprendimas , vertinantiems kokybę ir norintiems minimalios terasos priežiūros.
LOKACIJA

LIETUVA

Back to list

Panašūs projektai