MOSO® bambuko terasinės lentos „Chevron“ – prabangiam grindų dizainui

Šiuo metu labai populiarūs prancūziško „chevron“ tipo parketo raštai – tradicinio interjero parketo klasika, kuri sukuria ypatingai prabangių grindų estetinį vaizdą, dvelkiantį prestižu ir elegancija.

Kas gali būti maloniau, nei gėrėtis tokia pat estetiška parketo eglute visose namų erdvėse? Pratęskite prabangų grindų raštą po kojomis, kad namų vidaus erdvė visiškai susilietų su lauko erdve.

Naudojant MOSO® terasines lentas „Bamboo X-treme® Chevron“, tokias grindis galima sumontuoti ir žiemos sode, ir lauko terasoje ar bet kurioje kiemo erdvėje.

Šios terasinės lentos itin tvirtos, stabiliosir patvarios, todėl jas galima montuoti „chevron“ stiliumi lauko sąlygomis. Lentos turi 45 laipsnių kampą, o specialus įrankis palengvina tikslų jų montavimą. Galutinis rezultatas – išskirtinio ir prabangaus dizaino grindys, pasižyminčios turtinga kietmedžio išvaizda.

Nyderlandų įmonė „MOSO International“ buvo įkurta 1997 m. ir nuo tada lyderiauja Europos rinkoje, plėtojant novatoriškus ir tvarius bambuko gaminius interjerui ir eksterjerui , kurie atitinka aukščiausius techninius reikalavimus ir kokybės standartus,  yra estetiški, pagaminti iš tvaraus, atsinaujinančio šaltinio – „Moso“ bambuko.

MOSO®  terasinių lentų modelių pasirinkimas itin platus.  Skirtingų modelių terasines lentas lengva montuoti, jas galima pritvirtinti kabėmis šonuose arba užspaudžiant ant „Grad concept“ terasos sistemos segtukų.

„Grad concept“ sistema ir MOSO® bambuko „X-treme®“ terasinės lentos sukurtos viena kitai. Greitai ir lengvai montuojama „Grad concept“ sistema kartu su bambuko „X-treme®“ terasinėmis lentomis sukuria gražias, estetiškai atrodančias lauko grindis be jokių varžtų, vinių ar kitų matomų tvirtinimo elementų.

Be to, kiekviena grindų lenta sumontuota ant „Grad concept“ profilių, esant poreikiui, specialių raktų pagalba gali būti bet kada išmontuota, jos nepažeidžiant, ir pritvirtinama atgal į savo vietą. Grindys ne tik atrodys išskirtinai gražiai, bet ir tarnaus daugelį metų.

www.consolva.lt

ŽIŪRĖTI PREKES

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.